POLITECHNIKA ŚLĄSKA Zarządzanie

POLITECHNIKA ŚLĄSKA
MIASTO: Zabrze
KIERUNEK: Zarządzanie
TYP: Magisterskie (dzienne)
SEMESTR: 3


#1 10-10-11 20:07:02

Marynarz

student

Zarejestrowany: 10-10-11
Posty: 5
Punktów :   

Koło Naukowe Zarządzania Projektami - Zaproszenie

Interdyscyplinarne, Międzywydziałowe Koło Naukowe Politechniki Śląskiej Zaprasza Studentów Wszystkich Wydziałów I Wszystkich Kierunków Do Współpracy.


„Otaczają  nas projekty, pracujemy nad nimi codziennie, rzadko jednak poświęcamy choć trochę uwagi, by nad nimi zapanować – by nimi zarządzać. Hasłem przewodnim nowej rzeczywistości jest elastyczność, zaś kluczem do niej – zarządzanie projektem”. – J. Davidson Frame, Profesor zarządzania w University of Management and Technology w Stanach Zjednoczonych.

Zajmujemy się poszerzaniem wiedzy z zakresu Project Management-u, oraz propagowaniem zarządzania poprzez projekty. Interdyscyplinarny charakter koła naukowego polega na zrzeszaniu studentów wszystkich wydziałów i wszystkich kierunków naszej uczelni. Celem działalności Koła Naukowego jest poszerzanie wiedzy, a także zdobywanie praktycznego doświadczenia w zarządzaniu projektami w różnych branżach i gałęziach gospodarki, przy współpracy z różnego typu instytucjami i organizacjami, oraz biznesem.
Project Manager to drugi najbardziej poszukiwany zawód w Polsce i na Świecie. – Według badań firmy Manpower w 2009 i 2010 roku.

Plakat - http://i.imgur.com/PQvZP.png

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt : mateusz.juda@yahoo.pl


http://i.imgur.com/PQvZP.png

Ostatnio edytowany przez Marynarz (10-10-11 20:08:28)

Offline

 

#2 14-10-11 21:13:02

 lolo

student

Zarejestrowany: 27-09-11
Posty: 89
Punktów :   

Re: Koło Naukowe Zarządzania Projektami - Zaproszenie

ja mam takie pytano " czy można przenieś dzień i godzinę koła " czy nie bardzo bo zapewne jest to bardzo interesujące ale ....

Offline

 

#3 14-10-11 23:28:53

Marynarz

student

Zarejestrowany: 10-10-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Koło Naukowe Zarządzania Projektami - Zaproszenie

Dzisiejsze spotkanie było wstępne i organizacyjne. Cały czas jeszcze do mnie spływają maile od ludzi którzy chcą włączyć się w działalność koła, więc ostateczny termin spotkań zostanie dopiero ustalony, tak by wszystkim pasowało.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl